Naklejki ze zdjęć

Naklejki drukowane ze zdjęć są świetnym i tanim sposobem na szybką odmianę wnętrza. Nie wymagają oprawy jak plakaty czy płótna a ich ceny są naprawdę atrakcyjne. Można je przyklejać na meble, AGD, laptopy, ściany i wszędzie tam, gdzie powierzchnia jest stosownie gładka i nie narażona na zabrudzenia. Naklejka może być również alternatywą lub uzupełnieniem dla tapety.
Folia, na której jest drukowana cechuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne tak, aby aplikacja przebiegała bezproblemowo. Największą zaletą drukowanych naklejek jest jednak to, że można na nich wykonać dowolnie wybrany motyw, zaprojektować i wykonać indywidualny projekt, uniezależniając się od gotowych, często banalnych szablonów. W ten sposób można stworzyć na przykład oryginalną dekorację pokoju dziecięcego, młodzieżowego, salonu lub sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>